כל מה שתצטרכו לאירוע שלכם במקום אחד

זיקוקים לאירועים

זיקוקים לאירועים הם אחת האטרקציות המדהימות והמרהיבות ביותר באירועים בכלל ובחתונות ובר/בת מצווה בכלל. אם בעבר היה ניתן לראות זיקוקים רק באירועי ענק, כגון מופעי יום העצמאות, הרי שהיום זיקוקים הפכו לנפוצים ונגישים יותר, וישנם זיקוקים המתאימים גם לאירועים במקומות קטנים וסגורים. לזיקוקים יש קסם מיוחד שקשה מאוד לעמוד בפניו. גדולים כקטנים מתפעמים כל פעם מחדש למראה מופע זיקוקים צבעוניים אשר מאירים את השמיים או את אולם האירועים במגוון רב של צורות ומופעים. זו גם הסיבה שזיקוקים לאירועים נחרטים בזכרון הן של בעלי האירוע והן של האורחים לזמן רב.

זיקוקים לאירועים מדגישים ומעצימים את רגעי השיא של האירוע. זיקוקים לחתונה הנורים לאוויר בשלל צבעים וצורות בדיוק לאחר שבירת הכוס או לאחר הנשיקה גורמים לכל קהל האורחים להביט לשמים בהתפעלות ומוסיפים התרגשות וייחודיות לאירוע שלכם. זיקוקים לחתונה יכולים להשתלב במופע פירוטכניקה ובתוספת של מוסיקה ואפקטים מיוחדים אחרים. זוגות רבים בוחרים לצעוד לעבר החופה כששדרת זיקוקים מלווה אותם ויש כאלה שמוסיפים זיקוקים או אלמנטים פירוטכניים אחרים בזמן ריקוד הסלואו.

ישנם לא מעט ספקי זיקוקים לאירועים, וכדי לבחור בספק המתאים יש לשים לב לכמה דברים: ראשית, בטיחות. אל תתפתו לבחור ספק זיקוקים לאירועים זול. בדקו היטב שיש לספק את כל האישורים והביטוחים הנדרשים. רשלנות בהפעלת זיקוקים יכולה לגרום לאסון, שוודאי שלא תרצו שיתרחש, ובטח שלא באירוע שלכם. שנית, בדקו שהספק מיומן ומקצועי ומשתמש בחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות לתזמון הזיקוקים. ירי הזיקוקים אמור להיות מתוזמן בצורה מדוייקת. יהיה מאוד לא נעים אם הזיקוקים שתוכננו לרגע שבירת הכוס יתפוצצו ברוב רעש והדר בזמן שהרבי מברך... ולבסוף, בדקו אילו עוד אטרקציות ואפקטים מפעיל הזיקוקים יכול לספק לכם. הרבה ספקי זיקוקים לאירועים מתמחים גם במופעי פירוטכניקה ובאפקטים מיוחדים כגון: עשן כבד, בועות סבון, קונפטי ועוד. ישנם ספקי זיקוקים לאירועים שמציעים גם בלונים. החליטו מה מתאים לכם באירוע שלכם ונסו למצוא ספק זיקוקים שעונה על כל הדרישות.

אז אם אתם רוצים אטרקציה חוויתית ובלתי נשכחת באירוע שלכם, הזמינו זיקוקים לאירועים והוסיפו לאירוע מימד מרגש ומרהיב כאחד.

 

קולולו

כתבות נוספות:

השכרת מקרן – ערך מוסף במינימום מאמץ
אוכל ליום הולדת
הכנת כובעי ליצן ביום ההולדת
משמרת הצניעות

© 2009 קולולו - כל הזכויות שמורות | יצירת קשר
צוות האתר אינו אחראי על מהימנות המידע על נותני השירות השונים.